Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

img

SEO

Přivedeme na Váš web spoustu nových návštěvníků

Optimalizujeme Váš web, abychom přivedli nové zákazníky. Vybereme vhodná klíčová slova, podle kterých Vás uživatelé najdou. Výsledky budeme vyhodnocovat, abychom dosáhli požadovaných cílů. Bez vyhodnocování to prostě nejde.

Zlepšení pozice ve vyhledávání
Lepší přehlednost webu
Spousta nových zákazníků
Vyhodnocování výsledků
Váš byznys poroste

Co je SEO?

Optimalizace pro vyhledávače, někdy se také nesprávně nazývá SEO optimalizace, je metoda úprav a tvorby webových stránek tak, aby vyhledávače (a hlavě lidé) lépe porozuměli vašim webových stránkám. Primárním cílem pro zákazníky je především získání lepších pozic ve vyhledávání. Rychlá orientace návštěvníků na webu je ale také důležitá a může mít velký význam při cestě k objednávce. SEO je především dlouhodobá činnost a lze ji vnímat jako investici do budoucna, která se projeví nejdříve za několik měsíců. SEO lze také provést jednorázově, což by měl být minimální základ každého nového webu. Za prokliky se na rozdíl od PPC neplatí.

Co je cílem SEO?

Spousta lidí si myslí, že cílem optimalizace pro vyhledávače je první pozice na Googlu. Bohužel, nebo spíše bohudík, tomu tak není. Je toho mnohem více. Samozřejmě ano, jeden z hlavních cílů jsou právě lepší pozice ve vyhledávání. Dalším cílem je například zlepšení uživatelského dojmu na webu, zrychlení webu, správná struktura webu, zpřístupnění webu pro vyhledávače, napsání atraktivních textů… Jen spojením těchto a spousty dalších činností lze pak dosáhnout lepších pozic ve vyhledávání.

Výhody SEO

Hlavní výhodou optimalizace webu pro vyhledávače je to, že se na rozdíl od PPC za každý proklik neplatí. Návštěvnost tedy lze získávat přirozenou cestou. Váš web také bude přehlednější, lépe se bude zobrazovat ve výsledcích vyhledávání, bude rychlejší a návštěvníci z něho budou mít lepší dojem, což může vést ke zvýšení počtu objednávek.

Nevýhody SEO

Nevýhodou je, že se práce na SEO neprojeví okamžitě, ale až s několikaměsíčním zpožděním. Práci lze tedy chápat jako investici do budoucna, která se Vám mnohonásobně vrátí.

Na čem budeme pracovat:

ZVÝŠENÍ POZICE VE VYHLEDÁVÁNÍ
ZVÝŠENÍ POZICE VE VYHLEDÁVÁNÍ
Uživatelé Váš web lépe dohledají a možná se tak stanou Vašimi zákazníci.
OFF-PAGE SEO
OFF-PAGE SEO
Nejde jen o to, co je na Vašem webu. Jde i o to, jak k Vašemu webu stojí ostatní weby. Jednou z těchto věcí je linkbuilding neboli budování zpětných odkazů.
ON-PAGE SEO
ON-PAGE SEO
Zajistíme správnou strukturu webu tak, aby byl co nejpřehlednější a dosahovali jsme tak požadovaných cílů.
ANALÝZA KLÍČOVÝCH SLOV
ANALÝZA KLÍČOVÝCH SLOV
Najdeme spoustu hledaných slov, které mají souvislost s Vaším webem a Vy tak máte nové možnosti, jak přivést potencionální zákazníky.
SEO ANALÝZA
SEO ANALÝZA
Zjistíme a odstraníme technické nedostatky webu. Zjednodušíme přístup vyhledávačům a výsledkem bude vyšší návštěvnost webu.
LINKBUILDING - BUDOVÁNÍ ZPĚTNÝCH ODKAZŮ
LINKBUILDING - BUDOVÁNÍ ZPĚTNÝCH ODKAZŮ
Postavíme cesty, které povedou k Vašemu webu. Nikdo tak nezabloudí a Váš web bude navštěvovanější.

Webová analytika

Jak zjistit, že SEO k něčemu je? Díky propracovaným online nástrojům můžete sledovat, jak si Váš web vede.
img

Mám zájem o SEO

Kontaktujte nás a my se postaráme o SEO.

Náš tým se skládá pouze z vyškolených SEO expertů, kteří Vám rádi pomohou.

Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.

Zpráva odeslána. Děkujeme.