Grafický návrh vizitek

Nepište telefonní číslo a e-mailovou adresu na papír. Předejte na obchodním jednání svou profesionální vizitku, kterou vám bude váš obchodní partner závidět. Navrhneme originální a přehledný design vizitky a poradíme s výběrem vhodného papíru pro tisk.

Proč kvalitní vizitku?

Samozřejmě, vizitka jde také vytvořit v online editoru, ale...

Příjemce vaší vizitky by měl na první pohled vědět, v jakém oboru podnikáte. Pokud to nepozná, je asi něco špatně. Vizitka by měla mít nápad, který ji pochopitelně odlišuje od ostatních. Vizitka slouží pro kontaktování, proto by na ni měly být uvedeny pouze nejnutnější údaje. Grafickým návrhem vizitky to ale nekončí. Důležité je také vybrat správný papír pro tisk.

Vizitky na míru

Chcete originální vizitky, které nikdo nemá? Tato volba je určena přesně pro Vás. Oproti vizitce ze šablony je cena vyšší, ale pokud chcete mít originální design, vyplatí se to.

Vizitky ze šablony

Líbí se Vám některá vizitka ze šablony? Skvěle! Přizpůsobíme barvy Vaší firmě, vložíme Vaše logo, jméno, adresu a kontaktní informace a můžeme ji poslat rovnou do tisku. Výhodou oproti vizitce na míru je nižší cena.

Šablony vizitek